Technologia druku

Nadruki na odzieży i innych tekstyliach

DTG

Technologia druku cyfrowego wykonywanego bezpośrednio na tkaninie jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych. Niewątpliwą zaletą jest możliwość przenoszenia na tkaninę bawełnianą dowolnej grafiki, zdjęć w pełnym zakresie kolorów, ilustracji z drobnymi szczegółąmi i przejściami tonalnymi. Ogromne znaczenie ma ciągły rozwój tej technologii zmierzający do tworzenia coraz trwalszych nadruków przy jednoczesnym utrzymaniu stałych kosztów produkcji. Staramy się dostosować do rynku potrzeb naszych klientów łącząc najwyższą jakość naszych koszulek z dbałością o estetyczny i trwały nadruk.

Tkaniny z których wykonane są koszulki posiadają certyfikat OEKO-TEX. Atramenty których używamy posiadają certyfikat ECO PASSPORT1 od organizacji OEKO-TEX®, dzięki temu możemy nanosić nadruki na ubrankach dziecięcych i niemowlęcych.

FOLIA FLEX I FLOCK

Jednokolorowe grafiki możemy wykonać przy urzyciu folii Flex i Flock. Idealna technologia do wykonania koszulek z logo (jedno- , dwu- lub trójbarwne) czy też koszulek z napisem.

SUBLIMACJA

Na białych koszulkach poliestrowych wykonujemy nadruki sublimacyjne. Jest to nadruk  bardzo trwały, może być wielokolorowy z przejściami tonalnymi. Sublimację stosuje się również przy druku na kubkach. Kubki z naszym nadrukiem nadają się do mycia w zmywarce.

Wydruki wielkoformatowe

HP Latex

Zastosowanie technologii lateksowej daje możliwość druku na przeróżnych mediach: foliach, tkaninach, papierze, płótnie, mediach poliestrowych
i innych nośnikach powlekanych i niepowlekanych. Dzięki zastosowaniu w farbach bazy wodnej otrzymujemy druk ekologiczny, bezzapachowy, neutralny dla zdrowia i środowiska.
Wydruki nadają się idealnie do użytku wewnętrznego (obrazy, tapety, fototapety itp.) oraz zewnętrznego (auta, tablice reklamowe, witryny sklepowe, folie specjalistyczne).
Dzięki tuszom lateksowym otrzymujemy wydruki  nasycone kolorami z intensywną czernią i wysokim połyskiem przy wysokiej rozdzielczości do 1200dpi.

Koszyk
Scroll to Top