Technologia druku

 

DTG

Technologia druku cyfrowego wykonywanego bezpośrednio na tkaninie jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych. Niewątpliwą zaletą jest możliwość przenoszenia na tkaninę bawełnianą dowolnej grafiki, zdjęć w pełnym zakresie kolorów, ilustracji z drobnymi szczegółąmi i przejściami tonalnymi. Ogromne znaczenie ma ciągły rozwój tej technologii zmierzający do tworzenia coraz trwalszych nadruków przy jednoczesnym utrzymaniu stałych kosztów produkcji. Staramy się dostosować do rynku potrzeb naszych klientów łącząc najwyższą jakość naszych koszulek z dbałością o estetyczny i trwały nadruk.

Tkaniny z których wykonane są koszulki posiadają certyfikat OEKO-TEX. Atramenty których używamy posiadają certyfikat ECO PASSPORT1 od organizacji OEKO-TEX®, dzięki temu możemy nanosić nadruki na ubrankach dziecięcych i niemowlęcych.

FOLIA FLEX I FLOCK

Jednokolorowe grafiki możemy wykonać przy urzyciu folii Flex i Flock. Idealna technologia do wykonania koszulek z logo (jedno- , dwu- lub trójbarwne) czy też koszulek z napisem.

SITODRUK

Sitodruk jest technologią druku, w którym za pomocą specjalnych matryc nakłada się oddzielnie każdy kolor grafiki. Niezwykle trwała i stosunkowo tania technologia, jednakże kosztowne przygotowanie matryc powoduje opłacalność tej technologii tylko przy dużych nakładach.

 
Płatności i certyfikaty

Zapisz się do Newslettera i zawsze bądź na bieżąco!