Haft komputerowy

Haft komputerowy to jedna z najstarszych, a przy tym najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Z uwagi na zastosowaną technologię, haft komputerowy wyróżnia się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, spieranie, a także na czynniki atmosferyczne. Z kolei eleganckie wykończenie sprawia, że może być stosowany do znakowania odzieży roboczej, nakryć głowy, a także ręczników i szlafroków.

Odzież robocza znakowana haftem komputerowym

Wysoka trwałość haftów komputerowych sprawia, że te doskonale sprawdzą się do znakowania odzieży roboczej, w tym odzieży BHP. Prowadząc firmę usługową, wymagającą stosowania uniformów, zadbaj o odpowiednie oznaczenie swojego przedsiębiorstwa. Świadomie buduj markę, wykorzystując spersonalizowane wzornictwo.

Wyjątkowa elegancja haftów komputerowych sprawia, że odzież robocza znakowana z wykorzystaniem tej technologii zachwyca doskonałym połączeniem trwałości i estetyki wykonania. Profesjonalnie wykonany haft komputerowy sprawdzi się zatem nie tylko w przypadku odzieży BHP, ale również uniformów pracowników biurowych, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za budowanie pozytywnego wizerunku Twojego przedsiębiorstwa.

Haft komputerowy płaski czy 3D?

W zależności od preferencji możesz się zdecydować na zastosowanie tradycyjnego haftu komputerowego płaskiego lub postawić na odrobinę ekstrawagancji i wybrać efektowny haft 3D. Haft płaski sprawdzi się w znakowaniu koszulek, bluz i odzieży roboczej. Z kolei haft przestrzenny będzie się doskonale prezentował na czapkach, plecakach i torbach.

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, zyskasz gwarancję, że cała partia zostanie zrealizowana z należytą starannością, a spersonalizowane nadruki na koszulkach i pozostałych elementach odzieży zachwycą Cię wyjątkową trwałością.

Koszulki z haftem na zamówienie

W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie, które pozwalają na wykonanie również dużych formatów haftów. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na niewielkie oznaczenie lub wielkoformatowy haft komputerowy osiągający rozmiary nawet do A3.

Szukając profesjonalnego wykonawcy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Wiemy, jak ważne jest indywidualne podejście, dlatego dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną wycenę, dopasowaną do jego potrzeb i możliwości. W przypadku większych zamówień gwarantujemy atrakcyjne rabaty.

Koszyk
Scroll to Top