Plakaty Twój wzór

Dowolny format

Plakaty to jedna z ciekawszych propozycji na stworzenie zindywidualizowanej dekoracji w pomieszczeniu. Jeśli jesteś na etapie wykończenia wnętrza lub planujesz wprowadzić do swojego mieszkania powiew świeżości, możesz sięgnąć po zachwycające plakaty w dowolnym formacie, które dopasujesz do swoich preferencji. Ciekawe napisy, czy estetyczne grafiki? Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, z pewnością zaskoczy Cię uzyskany efekt.

Plakaty w dowolnym formacie

Aby dopasować się do oczekiwań jak największej grupy Klientów, stale poszerzamy naszą ofertę. Wprowadziliśmy wysoką różnorodność wzorów i motywów, a także różnorodne formaty, po to, byś mógł dopasować rozwiązanie, które najlepiej wkomponuje się do Twojej przestrzeni. Dowolne formaty plakatów zagwarantują Ci możliwość podjęcia samodzielnej decyzji. Większe plakaty wybierz do dużego salonu lub przestronnego przedpokoju. W mniejszych pomieszczeniach postaw na mniejsze plakaty, które nie przytłoczą pomieszczenia.

Stwórz własną kompozycję — łącz rozmiary

Każdy plakat dostępny w naszym sklepie internetowym możesz zamówić w dowolnym formacie, dzięki czemu będziesz w stanie dopasować go do własnych potrzeb. Wybieraj różne formaty i twórz zapierające dech w piersiach kompozycje, które nadadzą Twoim wnętrzom zupełnie nowego wymiaru. Wybierz wzory, dostępne w naszej ofercie lub skontaktuj się z nami, by znaleźć wariant, który najlepiej odda Twoją osobowość. Stwórz we własnym mieszkaniu zachwycającą galerię plakatów, obok której nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie.

Dowolny format plakatu to maksimum możliwości

Nikt nie lubi ograniczeń. Wiemy o tym doskonale, dlatego nie narzucamy ich naszym Klientom. Nie stosujemy sztywno narzuconych rozmiarów. Każdy plakat dostępny jest w dowolnym formacie, byś mógł go powiesić wszędzie tam, gdzie chcesz, bez konieczności ograniczania się, do sztywno narzuconych wzorców. W naszej ofercie znajdziesz plakaty w formacie:

20 × 30,

30 × 30,

30 × 40,

40 × 60,

60 × 80,

50 × 50,

50 × 100,

70 × 100

100 × 100.

W swoich plakatach stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie, które pozwalają na uzyskanie najwyższej jakości wydruku, niezależnie od wybranego formatu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Koszyk
Scroll to Top