Nadruki DTG na koszulkach i gadżetach reklamowych

Druk cyfrowy na koszulkach w technologii DTG w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością. Wszystko za sprawą wyjątkowej precyzji wykonania. W technologii DTG grafiki nanoszone są bezpośrednio na odzież, z pominięciem dodatkowych folii transferowych. Stosowanie druku cyfrowego pozwala na pełne oddanie nawet najmniejszych detali projektu, sprawiając, że ten spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Poznaj nasze koszulki z nadrukiem w technologii DTG

W naszej ofercie znajdziesz koszulki z nadrukiem w technologii DTG damskie, męskie i dziecięce, a także bluzy, torby i gadżety reklamowe. Bogata oferta realizacji nadruków DTG pozwoli Ci dobrać rozwiązania najlepiej odpowiadające na Twoje potrzeby.

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć grafiki najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb, możesz skorzystać z naszego intuicyjnego kreatora. Stwórz własny nadruk na koszulki. Wprowadź logo firmowe na odzież roboczą zatrudnianego personelu i zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej firmy. Koszulki z własnym nadrukiem zamówisz TUTAJ

Nadruki DTG dla agencji reklamowych

Wysoka jakość nadruków wykonywanych w technologii DTG sprawia, że metoda ta cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród agencji reklamowych. Jeżeli prowadzisz działalność świadczącą usługi reklamowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdź rozwiązanie, które najlepiej odpowie na potrzeby Twoich klientów. Stwórz niezapomniane grafiki w pełnym zakresie barw i efektownymi tonowaniami, by dotrzeć do jak największej grupy odbiorców.

Nadruki DTG – zalety druku cyfrowego

  • technika nadruku DTG może być stosowana nawet w przypadku niewielkiego nakładu – wykonanie jednej koszulki z nadrukiem,
  • możliwość stworzenia nadruku na koszulkę bezpośrednio z pliku graficznego,
  • druk full color z gradientem,
  • wysoka rozdzielczość i duży obszar nadruku 35×40 cm,
  • technika korzystna szczególnie w przypadku mniejszych nakładów
  • nadruki DTG stosujemy tylko na białych tkaninach.
Koszyk
Scroll to Top