Odzież robocza BHP

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

Odzież BHP

Odzież robocza, w tym w szczególności odzież BHP poza odpowiednim zabezpieczeniem pracowników przed działaniem szkodliwych czynników, powinna dodatkowo spełniać szereg sztywnych kryteriów, wynikających z obowiązujących przepisów prawnych. Jednak poza funkcją zabezpieczającą, warto zadbać o odpowiednie promowanie marki. Personalizacja odzieży roboczej pozwoli nie tylko lepiej wypromować Twoje usługi wśród potencjalnych klientów, ale dodatkowo sprawi, że zatrudnieni pracownicy będą chętniej utożsamiać się z Twoją firmą.

Odzież BHP z personalizowanym nadrukiem

Decydując się na personalizowane nadruki na odzieży BHP możesz zdecydować się na ologowanie całego uniformu bądź ograniczenie się wyłącznie do wybranego elementu ubioru. W zależności od potrzeb i preferencji możesz wraz z logo firmy umieścić nazwisko pracownika, pozwalając na wygodną identyfikację przez potencjalnych klientów.

Niezależnie od tego, na jaki wariant się zdecydujesz, koniecznie skorzystaj z naszego wygodnego kreatora nadruków. Stwórz własną kompozycję, która najlepiej wpisze się w standardy Twojej działalności lub skorzystaj z naszej pomocy. Chętnie podpowiemy Ci, jakie kompozycje będą się najlepiej prezentowały na określonym typie uniformu BHP.

Ubrania robocze z nadrukiem wybierz najlepszą technologię druku

Odzież robocza z nadrukiem wymaga zastosowania odpowiednich technologii, zapewniających zwiększoną trwałość symboli umieszczonych na uniformach. W ColorShirt możesz zdecydować się na takie technologie, jak:

  • nadruki DTF,

  • nadruki DTG,

  • sitodruk,

  • folie flex,

  • haft komputerowy.

Szukając najlepszych rozwiązań, odpowiadających Twoim potrzebom, zwróć uwagę przede wszystkim na poziom eksploatacji odzieży BHP. W przypadku intensywnych prac wykończeniowo-budowlanych lub w przedsiębiorstwach sprzątających, postaw na solidny i odporny na ścieranie haft komputerowy. Z kolei odzież BHP pracowników usługowych oznacz nadrukiem DTF, gwarantującym intensywną głębię barw.

Koszyk
Scroll to Top