Materiały reklamowe z logo, usługi reklamowe. | Artystyczne grafiki na koszulkach
 

Współpraca z firmami

Zastosowanie technologii lateksowej daje możliwość druku na przeróżnych mediach: foliach, tkaninach, papierze, płótnie, mediach poliestrowych
i innych nośnikach powlekanych i niepowlekanych. Dzięki zastosowaniu w farbach bazy wodnej otrzymujemy druk ekologiczny, bezzapachowy, neutralny dla zdrowia i środowiska.
Wydruki nadają się idealnie do użytku wewnętrznego (obrazy, tapety, fototapety itp.) oraz zewnętrznego (auta, tablice reklamowe, witryny sklepowe, folie specjalistyczne).
Dzięki tuszom lateksowym otrzymujemy wydruki  nasycone kolorami z intensywną czernią i wysokim połyskiem przy wysokiej rozdzielczości do 1200dpi.
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy jak i odbiorców indywidualnych.

Natomiast jeśli chcesz zamówić którykolwiek produkt z naszego sklepu z logo swojej firmy, bądź dowolną grafiką zapraszamy do kontaktu mailowego na adres biuro@colorshirt.com.pl.
Każdy z naszych produktów można zamówić od 1 sztuki.

W zapytaniu proszę podać:

  • ilość sztuk
  • kolor produktu
  • ilość nadruków i umiejscowienie
  • wielkość każdego nadruku w cm
  • proszę zaznaczyć czy chcą Państwo skorzystać z naszej odzieży

Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, placówkami szkolnymi, przedszkolami, klubami sportowymi, organizatorami imprez sportowych i eventów itp. Technologia druku cyfrowego którą stosujemy w naszej produkcji, pozwala na przenoszenie na tkaniny dowolnych grafik w pełnej kolorystyce i z zachowaniem przejść tonalnych. Oprócz niewątpliwych zalet jakości wydruków i ich trwałości, technologia ta pozwala nam na utrzymanie stałych kosztów produkcji i tym samym utrzymaniu atrakcyjnych cen nawet przy niskich nakładach.

W trosce o zadowolenie naszych klientów posiadamy w ofercie produkty (koszulki, torby bawełniane i bluzy) o różnych gramaturach i kroju, w zależności od oczekiwań i formy przeznaczenia. Drukujemy również na materiałach powierzonych przez klienta, jednak z uwagi na trwałość
wydruków przy materiałach wzbudzających nasze wątpliwości proponujemy wykonać próbę.

Przy współpracy z firmami proponujemy również nasze usługi graficzne. Pomoc przy tworzeniu projektów, przygotowaniu składu do druku nie tylko na tkaninach. Nasz zespół graficzny opracowuje materiały reklamowe takie jak ulotki, plakaty, foldery, katalogi, zaproszenia, wizytówki, teczki ofertowe i wiele innych. Dzieki współpracy z drukarniami internetowymi, gotowe produkty bardzo dobrej jakości dostarczamy bezpośrednio do klienta, a nasze ceny i czas realizacji są konkurencyjne.

Odbiorcy indywidualni

Realizujemy zamówienia dla odbiorców indywidualnych. Koszulki z nadrukiem, kubki, ozdoby z drewna i sklejki – realizujemy zamówienia od jednej sztuki.
Tapety, fototapety i obrazy na płótnie CANVAS  – wykonujemy indywidualne projekty na zamówienie.

 
Płatności i certyfikaty regulamin sklepu internetowego

Zapisz się do Newslettera i zawsze bądź na bieżąco!